O firmie

O firmie

 

Firma Dalbe powstała w 1989 roku.

Wieloletnie doświadczenie oraz jakość oferowanych usług zjednują nam stałych klientów branży odzieżowej.

Fundamentem naszych kolekcji są tkaniny, dzianiny oraz przędze najwyższej jakości, w które zaopatrujemy się bezpośrednio u włoskich producentów.

Stale wychodzimy naprzeciw najnowszym trendom, uczestniczymy w szkoleniach oraz regularnie gościmy na targach branżowych.

Zapraszamy do współpracy

Zakres działalności:

PROJEKTOWANIE ODZIEŻY

Zapewniamy kompleksowe opracowanie wzorów oraz dokumentacji technicznej, wykonujemy stopniowanie oraz sporządzamy szablony krawieckie. Nasze swetry wykonujemy zgodnie z najnowszymi technologiami, z wykorzystaniem techniki odpasów. Do wykończenia produktu używamy specjalistycznych urządzeń.

PRODUKCJA

Zgodnie z życzeniem klienta zapewniamy pełen proces produkcyjny, od zaprojektowania do zapakowania produktu. Oferujemy wykonanie modeli w szerokiej gamie rozmiarowej, zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi klienta (tabele rozmiarowe). W naszej Firmie przykładamy szczególną wagę do doskonałej jakości wyrobów, dlatego dokonujemy szczegółowych kontroli na każdym etapie produkcji.

SZEROKIE MOŻLIWOŚCI PRODUKCYJNE

Zajmujemy się zarówno produkcją swetrów, jak i wyrobów z dzianin i tkanin. Ponadto możemy poddać produkt farbowaniu, dekatyzacji, postarzaniu oraz uszlachetnianiu.

Park maszynowy:

Specjalistyczne urządzenia wchodzące w skład naszego parku maszynowego:

  • Maszyny szyjące Juki, Rimoldi.
  • Włoskie maszyny dziewiarskie marki Protti o uigleniu 3, 4, 5, 7.
  • Łączarki okrągłe Exacta.